+380673397733

с. Мишковичі, вул. Нова 42


+380673397733

с. Мишковичі, вул. Нова 42

Ремонт турбіни

Ремонт турбін Тернопіль

Реставрація турбін 

Якісний сервіс. Гарантія. Доступні ціни

Про нас

Наш колектив - це команда сертифікованих майстрів по ремонту турбін. Основна наша перевага перед іншими сервісами - це якість нашого ремонту. Ми чесні з кожним клієнтом та робимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.

Heading photo

Цінуємо нашу репутацію

СТО Турбіна - сервіс, який знають по всьому Тернополі. Ми цінуємо кожного клієнта, надаючи послуги найвищої якості за оптимальними цінами, що можна побачити по наших відгуках.  

Heading photo

Маємо великий вибір турбін на заміну

За багаторічний досвід роботи, ми накопичили великий склад турбін. Прийшовши до нас на сервіс, ви зможете моментально обміняти свою турбіну на реставровану.

Heading photo

Великий склад запчастин турбін

Наш склад, дасть Вам змогу вибрати нові або б/в, оригінали або аналоги запчастин до турбін. Що суттєво знизить ціну Вашого ремонту.

Heading photo

Ремонт найвищої якості

Усі наші майстри пройшли обов'язкову кваліфікацію в наших закордонних партнерів. Ми гарантуємо їх професійність та якість проведеного ними ремонту.Переконайтесь у нашій компетентності!

Як ми працюємо?

Зв'язок з нами

Наші менеджери проконсультують Вас та допоможуть виявити причину поломки турбіни. Також Ви можете записатись на сервіс для демонтажу проблемної деталі.

Приїзд на сервіс

Перевагою для Вас буде представництво сервісу у м.Тернопіль. Ви зможете приїхати та побачити етапи роботи, поговорити з майстрами та проконтролювати установку чи демонтаж турбіни.

Діагностика турбіни

Ваша турбіна пройде діагностику на сучасному стенді під контролем сертифікованих майстрів. Це допоможе точно діагностувати проблему та знайти методи її вирішення.

Ремонт турбіни

При ремонті Ви отримаєте якісні запчастини європейських виробників та першокласний сервіс наших працівників. Якість та доступна ціна основна перевага нашого сервісу.

Виписання гарантії

Мережа наших майстерень, дасть Вам змогу здійснити гарантійний ремонт у місті, де сталась ваша поломка. Гарантія на наші послуги дасть Вам змогу не думати про турбіну до 2 років. З настанням гарантійного випадку, Ви не будете бігати і шукати винуватця проблеми, а можете звернутись до нас.

Ремонт турбін

 • Діагностика 

  БезкоштовнаПри ремонті турбіни
 • Заміна геометрії

  500грн.
 • Зняття та установка

  від1500 грн
 • Мінімальний ремонт

  від $50Діагностика входить в ремонт

Реставрація турбін

 • Реставрація

  500 грн. + запчастиниДіагностика входить в ремонт

Чому ми?

Гарантійний ремонт по країні

Майстерня у Тернополі

Монтаж та Демонтаж

Гарантія до 2 років

Терміновий ремонт

Artboard 19

Доступні ціни

Діагностика на авто

Сучасне обладнання

Склад запчастин

Доставка по всій Україні

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Нагороди

Illustration
Illustration

с. Мишковичі, вул. Нова 42