Ремонт рульових рейок Рівне

Якісна реставрація рульових рейок з гарантією

Чому саме ремонт?

Б/в рейка

Ціна: від 80$

Гарантія: немає

При поломці треба купляти іншу

Ремонт рейки

Ціна: 100$

Гарантія: 6 місяців

При поломці, по гарантії зроблять безкоштовно

Нова рейка

Ціна: від 150$

Гарантія: 6 місяців

Поміняють при поломці

Про нас

Наш колектив - це команда сертифікованих майстрів по ремонту рульових рейок. Основна наша перевага перед іншими сервісами - це якість нашого ремонту. Ми чесні з кожним клієнтом та робимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.

Heading photo

Цінуємо нашу репутацію

СТО Турбіна - сервіс, який знають у всьому Рівному. Ми цінуємо кожного клієнта, надаючи послуги найвищої якості за оптимальними цінами, що можна побачити по наших відгуках.  

Heading photo

Маємо великий вибір рейок на заміну

За багаторічний досвід роботи, ми накопичили великий склад кермових рейок. Прийшовши до нас на сервіс, ви зможете моментально обміняти свою рейку на реставровану.

Heading photo

Великий склад запчастин до рейок

Наш склад, дасть Вам змогу вибрати нові або б/в, оригінали або аналоги запчастин до рейок. Що суттєво знизить ціну Вашого ремонту.

Heading photo

Ремонт найвищої якості

Усі наші майстри пройшли обов'язкову кваліфікацію в наших закордонних партнерів. Ми гарантуємо їх професійність та якість проведеного ними ремонту.Переконайтесь у нашій компетентності!

Як ми працюємо?

Зв'язок з нами

Наші менеджери проконсультують Вас та допоможуть виявити причину поломки рейки. Також Ви можете записатись на сервіс для демонтажу проблемної деталі.

Приїзд на сервіс

Перевагою для Вас буде представництво сервісу у м.Рівне. Ви зможете приїхати та побачити етапи роботи, поговорити з майстрами та проконтролювати установку чи демонтаж.

Діагностика

Ваша рейка пройде діагностику на сучасному стенді під контролем сертифікованих майстрів. Це допоможе точно діагностувати проблему та знайти методи її вирішення.

Ремонт рульової рейки

При ремонті Ви отримаєте якісні запчастини європейських виробників та першокласний сервіс наших працівників. Якість та доступна ціна основна перевага нашого сервісу.

Виписання гарантії

Мережа наших майстерень, дасть Вам змогу здійснити гарантійний ремонт у місті, де сталась ваша поломка. Гарантія на наші послуги дасть Вам змогу не думати про рейку до 2 років. З настанням гарантійного випадку, Ви не будете бігати і шукати винуватця проблеми, а можете звернутись до нас.

Ціни

 • Діагностика

  Діагностика входить в ремонт

  200грн.
 • Ремонт

  Ремонт знятої, гідравлічної рейки

  $100
 • Ремонт "під ключ"

  Зняття, ремонт, зміна масла, установка

  4500 грн.

Чому ми?

Локальний сервіс

Терміновий ремонт

Гарантія до 2 років

Artboard 19

Доступні ціни

Діагностика на авто

Сучасне обладнання

Склад запчастин

Монтаж та Демонтаж

Доставка по всій Україні

Нагороди

Illustration
Illustration