Image placeholder

СТО Турбіна

Ремонт турбін і рульових рейок 

Наші послуги

Ремонт турбін

Ремонт турбін

Ремонт рульових рейок

Ремонт рульових рейок

Про наше СТО

СТО Турбіна Рівне- це команда сертифікованих майстрів по ремонту турбін. Основна наша перевага перед іншими сервісами - це якість нашого ремонту. Ми чесні з кожним клієнтом та робимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.

Форма СТО Турбіна

Цінуємо нашу репутацію

СТО Турбіна - сервіс, який знають у всьому Рівному. Ми цінуємо кожного клієнта, надаючи послуги найвищої якості за оптимальними цінами, що можна побачити по наших відгуках.  

Турбіна

Маємо великий вибір турбін на заміну

За багаторічний досвід роботи, ми накопичили великий склад турбін. Прийшовши до нас на сервіс, ви зможете моментально обміняти свою турбіну на реставровану.

Турбіна Рівне

Великий склад запчастин турбін

Наш склад, дасть Вам змогу вибрати нові або б/в, оригінали або аналоги запчастин до турбін. Що суттєво знизить ціну Вашого ремонту.

СТО Турбіна Рівне

Ремонт найвищої якості

Усі наші майстри пройшли обов'язкову кваліфікацію в наших закордонних партнерів. Ми гарантуємо їх професійність та якість проведеного ними ремонту.Переконайтесь у нашій компетентності!

Чому ми?

Монтаж та демонтаж на місці

Ми надаємо повний спектр послуг по ремонту, починаючи з початкової діагностики, і закінчуючи монтажем відреставрованої деталі.

Найнижчі ціни

Наша команда офіційний представник міжнародної компанії Turborail в Україні. Це дає Вам змогу отримати наші послуги без посередників, за найнижчими цінами та з високими, європейськими стандартами якості. 

Гарантія

Гарантія на наші послуги дасть Вам змогу не думати про турбіну до 2 років. З настанням гарантійного випадку, Ви не будете бігати і шукати винуватця проблеми, а можете звернутись до нас.

Бажаєте почати співпрацю з нами?

Ми відкриті для пропозицій та надаємо вигідні умови для СТО!

Illustration

Нагороди СТО Турбіна

Illustration
Illustration

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Контакти

Адреса

м. Рівне , вул. Богоявленська 15

Робочі години

Пн-пт 9:30 - 18:30 Перерва: 12:00 - 13:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.